Mayıs 2009


site28 Mayıs 2009 Perşembe

bugünün hayatımda önemi çok farklıydı, an itibariyle daha da farklı oldu artık. şu anda o kadar mutluyum ki o kadar huzur doluyum ki anlatamam. 28 Mayısı artık unutamam, bu gün zaten önemliydi, artık daha da önemli oldu hayatımda. bugün hayatımın en önemli kararını verdim ki, asla bu yoldan vazgeçmiycem. bana bu güzelliği yaşatan birtaneM’e, aşkıM’a çok teşekkür ederim.herzaman bugünleri beraber yaşamamız dileğiyle,

seni çok seviyorum

site28 Mayıs 2009 Perşembe

Giden günlerim oldu
Seni anmadım yola bakmadım hala
Dile gelmeden düşlerim yanlızlığa
susmanda yeterdi son vermem için hayatıma
Tüm güllerim soldu
Sana atmadım taraf olmadım asla
Dile gelemden düşlerim yanlızlığa
Gülmende yeterdi geri gelmem için hayata

Beni alsalar ipe koysalar
Dayamaz yine kadere salsalar
Gönlüm arıyor titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Tutmaz ellerim seni görmeden
Zaman geçiyor bekliyorum bak

Beni alsalar ipe koysalar
Hala titriyorum bak
Sıra gelmeden gidemem ki ben
Hala bekliyorum bak

Şarkıyı dinlemek için tıklayınız.

site27 Mayıs 2009 Çarşamba

Ne zamandır beklediğimiz büyük final bu gece. Bir yanda Lionel Messi’li Barcelona, diğer tarafta Cristiano Ronaldo’lu Manchester United Roma’daki dev mücadele saat 21.45′te Star TV’de.

Futbolda 2008-09 sezonunda Avrupa’nın en büyüğü bu akşam İtalya’da belli oluyor. Şampiyonlar Ligi finalinde İngiltere’nin Manchester United ile İspanya’nın Barcelona takımları, başkent Roma’da karşı karşıya gelecek. 21.45′te başlayacak olan mücadele Star TV’den naklen ekranlara gelecek. Barcelona, bu kupayı en son 2006′da, Manchester United ise 2008′de müzesine götürmüştü.

Nefes kesecek

FIFA tarafından “Yılın Futbolcusu” seçiminde ilk iki sırayı alan Manchester United’ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile Barcelona’nın Arjantinli süper yıldızı Lionel Messi, Avrupa’nın en büyük kupası için kozlarını paylaşacak olması bu mücadeleye ayrı bir hava katacak. İki takımın Avrupa kupalarında şu ana dek yaptığı 9 karşılaşmada Manchester üç, Barcelona iki kez kazanırken, 4 karşılaşma ise berabere bitti.

site27 Mayıs 2009 Çarşamba

Google.com tarafından bugünkü maç için özel logo yapıldı. Logo gerçekten çok şık duruyor.

Umarım sizler beğenirsiniz, bu konudaki yorumlarınızı bekliyorum.

site26 Mayıs 2009 Salı

Önce isminizi 1 ile 9 arasındaki rakamların altına gelecek şekilde bir kağıda yazın. Her harfin bir karşılığı sayı var. Daha sonra bu sayıları toplayın eğer iki haneli bir sayı çıkarsa o iki sayıyıda bir birleri ile toplayın tek haneli sayıya erişin.

İşte bu sizin güzellik sırrınızın sayısı!

1. Gururlu ve Hırslı

Güzellik ve sağlık sizde adeta bir takıntı halinde. Zaman zaman kendinizi etrafınızdaki insanlarla karşılaştırıyor ve kendinizde eksik bir şey bulursanız çılgına dönüyorsunuz. Oysa siz zaten etkileyici bir tipsiniz.

2. Dengeli ve Hassas

Çok narin bir yapınız var. Güzellik ve bakım sizin için çok önemli. Pastel tonlarda yapılan hafif makyajı seviyorsunuz. Ellerinize ve ayaklarınıza çok önem veriyorsunuz.

3. Açık Sözlü ve Yaratıcı

Siz gururlu ve yaratıcısınız. Sağlıklı kalmak için elinizden geleni yaparsınız. Ancak dış görünüş ve güzellik çoğu kez ikinci plandadır. Çünkü siz sağlıklı olmayı güzel olmaya tercih eden insanlardansınız.

Devamını Oku

Sonraki Yazılar »

maç sonuçları canlı skor iddia iddaa bülteni iddaa