Benden Baba Olmaz dizisini bu hafta sonu youtube’dan izledim ve tam anlamıyla bağımlısı oldum. Nedendir bilinmez ama beni çok etkiledi. Yanlız sonradan bişi öğrendimki bu dizi yayından kalkmış ve sadece 16 bölüm çekilmiş. Yayından kalkma nedeni ise STAR TV’de salı günleri yayınlanması ve yayında olduğu sıralarda Şampiyonlar Ligi olmasından dolayı her hafta devamlı şekilde yayınlanmaması ve reyting’lerde düşük çıkmasıymış. Yazık yazık bu kadar güzel kadro, bu kadar güzel senaryoya yazık. Umarım yapımcılar birazda olsa aklını başına alır ve tekrar çekmeye karar verirler. Hatta finali o kadar çabuk yapmışlarki tek kelimeyle fiyasko bir finali vardı. Cidden çok üzüldüm.

Konusu: Benden Baba Olmaz, boşandıktan sonra özgür ve deli dolu bir hayat yaşamaya başlayan Soner’in, 7 yıllık ayrılıktan sonra çocuğuna bakmak zorunda kalışıyla değişen hayatını konu alıyor. Babalığı çocuğa harçlık vermekten ibaret sanan babaların, boşanmadan en büyük yarayı alan çocukların ve çocuklarıyla yapayalnız kalan kadınların dünyasına eğilen Benden Baba Olmaz, adeta birbirine yabancı olan bir baba oğulun giderek yakınlaşmalarını konu alan bir sevgi yolculuğu. Bu sevgi yolculuğuna anne Sevil de katılacak ve Soner’ın herşeyi mahveden sorumsuzluğunun altından ailesini çok seven ve onlar için herşeyden vazgeçmeye hazır bir adam çıkacaktır.

Umarım tekrar yayınlanır ve kaldığı yerden devam eder. Beklenmedik bir final, beklenmedik bir yayından kaldırılış. Yazık yazık çok yazık.

Benden Baba Olmaz dizisi oyuncuları ve resimleri ;

Okan Tangücü (Efe) : Diziyi izleyen herkesi ağlatmıştır sanırım havaalanındaki ayrılma sahnesiyle. Geleceği parlak çok yetenekli bir çocuk.


Mine Tugay (Sevil) : Aliye dizisindeki başarılı oyunculuğuyla tanıdığımız Mine Tugay yeni rolündede oldukça başarılı ve güzel. Ayrıca rolünüde de çok iyi yapıyordu, hele mimikleri cidden etkileyiciydi.

Atılgan Gümüş (Soner): Atılgan Gümüş çok başarılı bir tiyatro oyuncusu. Bazı sitelerde okuduğum eleştirileri kesinlikle kabul etmiyorum. Tüm başrollerde top modeller, parlak gençler oynarsa gerçek oyuncuları kaybederiz. Lütfen sabırlı olun onu çok seveceksiniz ve cidden rolünde çok başarılıydı.


ve diziden bazı enstanteneler.

Benden Baba Olmaz Dizi Müziğini İndirmek İçin Tıklayın