11.6 C
Gaziantep
19 Temmuz 2024, Cuma
AnasayfaDerya14 * o9 * o9 | sevginle geçen en güzel yıl

14 * o9 * o9 | sevginle geçen en güzel yıl

- Reklam -

su gibi akıp geçen zaman ve o zamanda yaşanan en güzel anılar. bir yıl geçmiş meğersem o günden bu güne, o kadar zor olduki başlangıcı, o kadar güzel, o kadar duygusal. herşey çok güzel başladı seninle herşeyim, çok güzel devam etti, çok güzel devam edecekte inşallah.

ilk günlerde o kadar karmaşık duygular yaşadık ki, soru işaretleri, acabalar yedi bitirdi bizi, o kadar zordu ki aslında ama yılmadık devam ettik herşeye, herşeyim. sonrasında ise yaşanan güzel günler, güzel anlar ve güzel dakikalar. o kadar çabuk geçiyordu ki herşey, o kadar güzel ama o kadar çabuk. seninleyken hayat çabuk geçiyordu sanki, zamanlar hızlı, dakikalar süratli. korkuyordum aslında, çok çabuk geçicek zaman ve çok çabuk yaşlanıcaz diye. sonradan düşünüyordum ansızın, bu kadar güzel zaman ancak bitanemle yaşanır ve ancak bir kere yaşanır. sonra yüzüm gülüyordu birden, evet diyordum, yaşlanıcam ama çok güzel yaşlanıcam. yüzüm belki kırışıcak, belki saçlarım beyazlayacak ama emindim ki ruhum ve kalbim herzaman genç kalacak.

çok güzel günler yaşadık herşeyim, çok güzel günler yaşamak için hayaller kurduk ve çok güzel günler yaşayacağız seninle. herşey çok güzel olacak, çok güzel ve anlamlı. zaten seninleyken anlamsız olan hiç birşey yok hayatımda, nefes almak, hayata tutunmak ve savaşmak, herşey senin için birtanem, herşey senin ve benim, bizim için. o kadar güzel anlar yaşıyorum ki yanında, içim nefes alıyor, kalp atışlarım değişiyor, nabzım yükseliyor. hani diyorsun ya bana, aşkım, terliyormusun diye, aslında o ter kalbimden nabzımdan ve sana olan sevgimin sıcaklığından.

güzel günler bizi bekliyor bitanem, seni ve beni. sensiz ne ben olurum, ne de bensiz sen. herşey hayallerimizdeki gibi olsun bitanem, herşey güzel ve anlamlı.

ibrahim ölçal / 16.o9.o9 11.24

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON YAZILAR

- Reklam -