11.6 C
Gaziantep
11 Ağustos 2020, Salı
Anasayfa İbrahim Nikon D610 ile geri dönüyorum

Nikon D610 ile geri dönüyorum

- Reklam -

Uzun zamandır Canon 500D kullanıyordum ve artık birkaç yıldır artık Nikon’a geçsem mi, Nikon’u denesem mi diye düşünmeye başlamıştım. En önemkisi son birkaç aydır da tekrar eskisi gibi fotoğrafçılık sevdama geri dönüp hem birkaç poz almak hem de kafayı dağıtmanın zamanı gelmiş geçiyordu.

Tam bu sırada, birkaç arkadaşımın bana haydi artık fotoğraf çekmeye çıkalım diye veryansınları sonucunda, bende taze bir kan ile yeniden sahalara dönmenin vakti geldiğine karar vermiştim.

Bunun için birkaç araştırma yaparak bana en uygun makinanın Nikon’un FX(Full Frame) makinaları olduğuna karar verdim ve Nikon’a alışma dönemini eski kaptan Nikon D610 ile aşmam gerektiği kararını verdim ve birkaç arkadaşımın yurtdışına çıkışını değerlendirerek amazon.com aracılığıyla Nikon D610 ve ekipmanlarının olduğu paketi satın aldım.

Nikon D610 ve ekipmanlar

Aldığım paket hem kampanyalı hem de fiyat olarak gayet makul. Artık sayfamda bundan böyle fotoğrafçılık adına birkaç konu ve fotoğraflarım ile tekrardan paylaşımlara başlayabilirim.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Cargo | Film İncelemesi

Sizler için ünlü oyuncu Martin Freeman ın başrolünü oynadığı Cargo filmini inceledik. https://www.youtube.com/watch?v=o-vTTpEpIHQ

Atatürk Neden Hiç Uçağa Binmedi ?

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün neden uçağa hiç binmediğini sizler için araştırdık. https://www.youtube.com/watch?v=tD3nVfYUD6U

The Old Guard | Film İncelemesi

Netflix Türkiye de top 10 da bulunan #TheOldGuard filmini inceledik. Başrolünde Charlize Theron un oynadığı filmimizin konusu; yüzyıllar boyunca gizlice insanlığı koruyan...

The Umbrella Academy | Dizi İncelemesi

31 Temmuz 2020 de 2. sezonu öncesinde #TheUmbrellaAcademy dizisini sizler için inceledim. Umarım diziyi izleyenler ve izlemeyi düşünenlere yararlı bir video olmuştur.