11.6 C
Gaziantep
1 Nisan 2020, Çarşamba
Anasayfa ibrahim Nikon D610 ile geri dönüyorum

Nikon D610 ile geri dönüyorum

- Reklam -

Uzun zamandır Canon 500D kullanıyordum ve artık birkaç yıldır artık Nikon’a geçsem mi, Nikon’u denesem mi diye düşünmeye başlamıştım. En önemkisi son birkaç aydır da tekrar eskisi gibi fotoğrafçılık sevdama geri dönüp hem birkaç poz almak hem de kafayı dağıtmanın zamanı gelmiş geçiyordu.

Tam bu sırada, birkaç arkadaşımın bana haydi artık fotoğraf çekmeye çıkalım diye veryansınları sonucunda, bende taze bir kan ile yeniden sahalara dönmenin vakti geldiğine karar vermiştim.

Bunun için birkaç araştırma yaparak bana en uygun makinanın Nikon’un FX(Full Frame) makinaları olduğuna karar verdim ve Nikon’a alışma dönemini eski kaptan Nikon D610 ile aşmam gerektiği kararını verdim ve birkaç arkadaşımın yurtdışına çıkışını değerlendirerek amazon.com aracılığıyla Nikon D610 ve ekipmanlarının olduğu paketi satın aldım.

Nikon D610 ve ekipmanlar

Aldığım paket hem kampanyalı hem de fiyat olarak gayet makul. Artık sayfamda bundan böyle fotoğrafçılık adına birkaç konu ve fotoğraflarım ile tekrardan paylaşımlara başlayabilirim.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

Xiaomi’den Evde Eğlence Paketi

Geçen hafta Evofone distribütörlüğünde Xiaomi Mi Store mağazaları kapandı. Corona virüsü ile mücadele kapsamında önemli bir adım atan Xiaomi, web sitesi üzerinden satışlara devam...

Sağlık Bakanı: Türkiye’deki ilk ölüm gerçekleşti!

Tüm dünyada ve ülkemizde corona virüsü ile mücadele çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye henüz ortada bir vaka yokken ve ilk vaka ortaya çıktıktan...

Koronavirüs nedeniyle Tatil İptali nasıl yapılıyor?

Uzmanlar, erken rezervasyonla paket turlarda ödeme yapan vatandaşların, dünyanın birçok bölgesinde görülen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle iptal haklarının bulunduğunu bildirdi.

Koronavirüs nedir? Covid-19 belirtileri neler, Türkiye’de kaç vaka var?

Çin'in Vuhan kentinde ortaya çıkan ve Covid-19 adı verilen hastalığa yol açan koronavirüs (corona virüsü), Antarktika hariç tüm kıtalara ve 120'den fazla...