11.6 C
Gaziantep
19 Nisan 2024, Cuma
AnasayfaGenelbozuk cdleri kurtarma

bozuk cdleri kurtarma

- Reklam -

birçok kişinin başına gelen olay birkaç gün önce benimde başıma geldi. yaklaşık 2-3 ay önce bilgilerimi yazmış olduğum CD’lerimi bugün CD sürücüsüne taktığımda bilgileri okumadığı gördüm ve bunun için çözüm ararken bir program dikkatimi çekti. umarım sizlerinde işine yarar. kısaca programı anlatayım.

bozuk bölümlere sahip CD, DVD ve disketlerinizin içerisinde yer alan dosyalarınız için CDCheck en büyük kurtarıcınız olacak.Türkçe dil desteği ile kullanabileceğiniz CDCheck, bozuk sektörlü CD, DVD ve disketlerinizin içerisindeki verileri kurtarmanız konusunda ilaç gibi bir yazılım. optik disklerinizin yanında sabit diskiniz içerisinde bulunan tüm sürücüleriniz için de aynı işlevi gören CDCheck aynı zamanda iki klasörü birbiriyle karşılaştırarak aradaki farklılıkları da gösterebiliyor. hata denetimi işlemi sonunda kullanıcılara ayrıntılı rapor sunuluyor. bu rapordaki istediğiniz bozuk dosyayı seçerek Kurtar butonuna tıkladığınızda yazılım dosyanızı belirlediğiniz konuma sağlam bir biçimde gönderiyor. dosya kurtarma konusunda başarısı ise hiç de küçümsenmeyecek bir oranda bulunuyor.

yazılım 30 günlük kullanım kısıtlamasıyla geliyor. 30 günden sonra da kullanıma devam etmek isterseniz buradan CDCheck’in lisansını herhangi bir ücret ödemeden alabilirsiniz.

yazılımı indirmek için tıklayın.

- Reklam -
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON YAZILAR

- Reklam -