11.6 C
Gaziantep
19 Nisan 2024, Cuma
AnasayfaGenelGoogle Fotoğraflar'da sınırsız yedekleme özelliği sona eriyor

Google Fotoğraflar’da sınırsız yedekleme özelliği sona eriyor

- Reklam -

Google, kullanıcılara bulut üzerinden yüksek kalitede sınırsız fotoğraf depolamasını bitiriyor. Google, kullanıcıları 1 Haziran’dan itibaren paralı hizmete yönlendirecek. Google’ın görüntü depolama hizmeti Google Fotoğraflar için sınırsız yedeklemede sona gelindi.

Google Fotoğraflar için 1 Haziran’dan yüksek kalitede sınırız depolamayı sonlandırıyor. Şirket Google One üzerinden ücret karşılığı ek depolama alanı sunuyor.

Google bünyesinde hesabı bulunanlara 15 GB’ye kadar ücretsiz depolama alanı hizmeti ise devam edecek. 

Şirket yaklaşık 6 ay önce kullanıcılara duyuruda yapmıştı. Google Pixel kullananlar ise sınırsız fotoğraf depolama hizmetinden faydalanmaya devam edecek. 

Google’ın 15 GB’lik alanı sadece fotoğraflar için değil bütün Google hesaplarını kapsıyor. Yani Drive, E-Tablolar, Slaytlar gibi hizmetler de 15 GB’lik alana dahil. 

GOOGLE ONE NE KADAR?

Şirket 15 GB’lik ücretsiz alanı yeterli bulmayan kullanıcılara üç farklı abonelik seçeneği sunuyor. Google One’da 100 GB aboneliğin aylık ücreti 5.79 lira, yıllık ödeme ise 57.99 lira. 200 GB’lik seçenek aylık 11.59 lira, yıllık 115.99 lirayken son olarak 2TB’lik alanın aylık ücreti 28.99, yıllık ücreti ise 289.99 lira olarak belirlendi.

- Reklam -

1 Yorum

  1. Çok üzüldüm bu habere. Ama iyi ki sürekli bu siteyi ziyaret ediyorum. Çok şey öğretiyor bu site. Gerçekten çok teşekkür ederim. Keşke bunun gibi kaliteli siteler üyelik ücreti alsalar da en azından emeklerinin karşılığını bir nebze ödeyebilsek. Neyse artık sayfadaki reklamlara tıklarım bende. Zaten çok severim reklam tıklamayı izlemeyi ve hatta reklamı çıkan sitelerde dolaşmayı. Ama hiç bir site bu sitenin tadını vermiyor. Keşke apartman sitesi olsaydı bu site. 120 ay kredi çeker bir daire alırdım mutlaka. Havuzu da olurdu kesin çünkü çok kaliteli bir site. Aquapark olur muydu emin değilim, komşular rahatsız olabilir ama kesin havuz olurdu bence.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON YAZILAR

- Reklam -