11.6 C
Gaziantep
1 Mayıs 2023, Pazartesi
AnasayfaGeneliphone 3G Speed

iphone 3G Speed

- Reklam -

Yeni iPhone 3G Speed bir önceki iPhone 3G telefonlarından birkaç farklı özelliklere ve geliştirmelere sahip, kendilerinin açıklamalarına göre daha hızlı, daha güçlü ve 32gb kapasiteye sahip bir alet, birazdan aşağıda özelliklerini yazacağız. Ayrıca bu yeni iPhone’un satışa çıkacağının duyurulması ile beraber iPhone 3G telefonlar Amerika’da 99USD fiyatına indirildi.

Yeni iPhone telefonda en dikkat çekici özelliklerden biri kamerası, kamera 3 megapiksel, otofokus gibi özelliklere sahip. Bir diğer yenilik 32gb hafızaya sahip olması, 16gb ve 32gb ile satılacak telefon. Telefon kaliteli videolar çekebiliyor. Sesle kontrol edilebilecek. Haritalar’da pusuladan bahsediliyor. Kes, kopyala ve yapıştır. Klavyede bazı değişiklikler var. İnternet gezintilerini başka bir apple ürünü ile birleştirebiliymuşuz ama şu an sadece Amerika’da diyor. Youtube, videolarla ilgili birçok yeniliği yazmışlar.

Yeni iPhone 3G Speed’in fiyatı Amerika’da 16gb kapasiteli olan 199USD, 32GB kapasiteli olan da 299USD. Eski iPhone 3G’lerin fiyatı da Amerika’da 99USD ye indirilmiş durumda.

Eskisinde;
# 2-megapiksel kamera
# Kes, kopyala ve yapıştır
# MMS 2 3
# Gelişmiş Arama
# Sesli notlar
8 ve 16GB seçenekleri.

Yenisinde;
# Gelişmiş performans
# 3 megapiksel otofokus kamera
# Video kaydı
# Ses Kontrol
# Dijital pusula
# Kes, kopyala ve yapıştır
# MMS 2 3
# Gelişmiş Arama
16 ve 32GB seçenekleri.

Fiyatları gayet makul görünüyor Amerika’da fakat Türkiye’ye bu aletler hep iki katına geliyor vergiler binince, Türkiye’deki bir önceki iPhone fiyatları ne olacak acaba onu şimdi merak ettim. Modelin orjinal ismi iphone 3G S ve sonuna eklenen “S” harfi Speed yani Hız anlamına geliyor. Tasarımda hiçbir değişiklik yok biraz daha çevreci malzemeler kullandıklarını söylemişler. Son olarak Türkiye’de en erken Ağustos ayında satışa sunulacağı açıklandı, muhtemelen Turkcell satacak.

- Reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON YAZILAR

- Reklam -