11.6 C
Gaziantep
16 Ocak 2022, Pazar
AnasayfaHaberNetflix’teki yeni Türk dizisinin konusu belli oldu

Netflix’teki yeni Türk dizisinin konusu belli oldu

- Reklam -

Dijital içerik platformu Netflix’te yayınlanacak yeni Türk dizisinin bazı bilgileri ortaya çıktı. Muhafız ve Atiye dizilerinden sonra popüler platformun yeni Türk yapımı işi 50m2 isimli dizi olacak. 50m2 konusu ile seyircilerin dikkatini çekmeyi hedefliyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda iki kişi yer alıyor. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği diziyi, Burak Aksak ve Selçuk Aydemir ikilisi yönetecek. Aynı zamanda senaryonun yazarlığını da Burak Aksak’ın yaptığı biliniyor. Aybüke Pusat ve Engin Öztürk de oyuncu kadrosunda dikkat çeken isimler oldu. Bu bilgilerin akabinde yeni Netflix orijinal yapımının konusu da kesinlik kazandı.

Dizi, yukarıda gördüğünüz görselle birlikte platformda yerini aldı. Yapımın çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi bulunmuyor. Fakat bu yıl içerisinde çıkacağı bilinen dizinin, bu gelişmeden sonra yakın bir zamanda seyirciyle buluşması bekleniyor.

Yapımın konusu; bir kiralık katilin, patronlarına ihanetinden sonra 50m2’lik bir terzi dükkanına saklanmasıyla başlıyor. Dizinin adının nereden geldiğini de bu detayla öğreniyoruz. Terzi dükkanının sahibinin de ölmüş olması; katili orada görenlerin, onun terzinin oğlu olduğunu düşünmesine yol açıyor. Katil de bunun üzerine yeni bir kimliğe bürünmeye karar veriyor. Dizide olayların çıkış noktası bu şekilde olacak.

Aynı zamanda, yapım için paylaşılan bilgiler arasında, türünün drama olduğu da yer alıyor. Fakat konusu ise dizinin macera türüne de yakın olabileceğini gösteriyor. Öte yandan, dizinin ilk etapta 8 bölüm ile seyircilere sunulması bekleniyor.

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

SON YAZILAR

- Reklam -