11.6 C
Gaziantep
2 Mayıs 2023, Salı
AnasayfaGenelYoutube'suz yaşayamam diyenlere

Youtube’suz yaşayamam diyenlere

- Reklam -

evet yoksa sizdemi Youtube’a giremeyenlerdenmisiniz 🙂 Girmek mi istiyorsunuz !! o zaman yazanları size zahmet olcak ama tek tek yapmalısınız 🙂

1- saatin oradaki bilgisayar sembolune çift tıklayın ve oradan da özellikler e tıklayalım.(eğer yoksa masaüstü ağ bağlantılarıma sağ tık ve özellikler , açılan pencereden de yerel ağ bağlantısı’na sağ tık ve özellikler)
2- açılan pencereden internet iletişim kuralları (TCP/IP) ye çift tıklayın.
3- açılan pencerede en altta ” aşağıdaki DNS sunucu adresini kullan ” ı işaretleyelim ve ” yeğlenen DNS sunucusu ” kısmına 4.2.2.2 yazıp tamam’a tıklayalım.

bu kadar artık youtube’u açabilirsiniz..

An itibariyle : http://208.65.153.243/ ve http://75.126.94.11/g/o.web/000000a/http/www.youtube.com/ adreslerindende direk giriş yapılabiliniyor..

Amanın ben duymadım , ben görmedim , ben bilmiyorum demeyin.. Duymayanları duyuyalım , görmeyenleri gördürelim 😛 sevaba girelim 🙂 hepinize iyi seyirler..

Neden böle bir konu açtın diye mail atanlara bir cevap yazayımda bir daha öyle mailler almıym.Yorum kısmında da belirttim Şefik arkadaşımıza ama ” sağolsun onun kadar anlayışlı olmayan” birçok kişi bana mail attı..

” sorun youtube değil anlayın artık ya.. sorun aptal yunanlıların tüm türkiyenin cezalandırılmasına sebep olması.. yakışık olan neydi biliyormusunuz.. yunanistanın youtube’a girişi engellenmeliydi… biz kendi kendimizi cezalandırdık… şimdi ne olacak biliyormusunuz.. bunu yapan pislikler youtube gibi bilindik ve giriş sayısı fazla olan bir sitede istediği gibi at koşturup TÜRKİYE’ye ve ATA’mıza aynı saygısızlıgı yapacaklar ve belki dünyanın haberi olurken bizim haberimiz olmayacak.. “

umarım artık böyle gereksiz mailler atmassınız. atarsanızda size cevap yazmıycam , yazmakdan sıkıldım..

- Reklam -

6 YORUMLAR

 1. canım ölçal sen neden mahkemenin kapattığı youtube sitesini kırıp millete şöyle gir diyorsun. Ayıp canım benim. Atatürk’e yapılan Türk milletine yapılmış sayılır. Ben artık youtube sitesine girmiyorum girenide kınıyorum.
  TÜRK’ÜN TÜRK’TEN BAÅzKA DOSTU YOK…!

 2. ibo, sen bu zırtapozu bosver, o anlamaz bu tur islerden. Burada cezalandirilan kim??? Youtube herkesin video koyup, paylaştığı bir site. Mesela ben senin tepene tepene vururken bi video çekip bunu yayınlayabilirim. Sen o zaman youtube beni cümle aleme rezil etti, site kapatılsın mı dersin??? Yoksa bu adam benle alakalı kötü bir video koydu, hem video kaldırılsın, hem de siteye o giremesin dersin.
  Hem biz Ulu Önder’in nasıl büyük bir lider olduğunu zaten biliyoruz ;fakat dünya da bu vidyoyu izleyen insanlara karşı Atatürk’ün esas yüzünü güzel vidyolarla tanıtma fırsatı neden elimizden alınıyor?

 3. halit dogru diyorsun hoş diyorsunda neden tepeme tepeme vuruyorsun ben hala orada takıldım kaldım.. ayıpçılık falan olmasın ama vurdurmam 😛

  bende senin deyindiğin konudan bahsediyorum zaten.. neden biz neden yunanlılar değil ? şimdi onlar cirit atarken biz burada sessizmi kalıcaz.. tabii ki hayır.. onun için 2 link verdim oradan direk giriş ya da anlattığım ayarları yaparak youtube.com a girebilirsiniz..

  ASLA SESSİZ KALMIYALIM !!

  NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE !!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

SON YAZILAR

- Reklam -