evet yoksa sizdemi Youtube’a giremeyenlerdenmisiniz 🙂 Girmek mi istiyorsunuz !! o zaman yazanları size zahmet olcak ama tek tek yapmalısınız 🙂

1- saatin oradaki bilgisayar sembolune çift tıklayın ve oradan da özellikler e tıklayalım.(eğer yoksa masaüstü ağ bağlantılarıma sağ tık ve özellikler , açılan pencereden de yerel ağ bağlantısı’na sağ tık ve özellikler)
2- açılan pencereden internet iletişim kuralları (TCP/IP) ye çift tıklayın.
3- açılan pencerede en altta ” aşağıdaki DNS sunucu adresini kullan ” ı işaretleyelim ve ” yeğlenen DNS sunucusu ” kısmına 4.2.2.2 yazıp tamam’a tıklayalım.

bu kadar artık youtube’u açabilirsiniz..

An itibariyle : http://208.65.153.243/ ve http://75.126.94.11/g/o.web/000000a/http/www.youtube.com/ adreslerindende direk giriş yapılabiliniyor..

Amanın ben duymadım , ben görmedim , ben bilmiyorum demeyin.. Duymayanları duyuyalım , görmeyenleri gördürelim 😛 sevaba girelim 🙂 hepinize iyi seyirler..

Neden böle bir konu açtın diye mail atanlara bir cevap yazayımda bir daha öyle mailler almıym.Yorum kısmında da belirttim Şefik arkadaşımıza ama ” sağolsun onun kadar anlayışlı olmayan” birçok kişi bana mail attı..

” sorun youtube değil anlayın artık ya.. sorun aptal yunanlıların tüm türkiyenin cezalandırılmasına sebep olması.. yakışık olan neydi biliyormusunuz.. yunanistanın youtube’a girişi engellenmeliydi… biz kendi kendimizi cezalandırdık… şimdi ne olacak biliyormusunuz.. bunu yapan pislikler youtube gibi bilindik ve giriş sayısı fazla olan bir sitede istediği gibi at koşturup TÜRKİYE’ye ve ATA’mıza aynı saygısızlıgı yapacaklar ve belki dünyanın haberi olurken bizim haberimiz olmayacak.. “

umarım artık böyle gereksiz mailler atmassınız. atarsanızda size cevap yazmıycam , yazmakdan sıkıldım..